Katalog produktów

Firma URBAN COLLECTION powstała z myślą o Klientach ceniących oryginalny, unikalny design.

Oferujemy wezgłowia pikowane, moduły ścienne, łóżka małżeńskie, łóżka młodzieżowe oraz wygodne materace do łózek.

Wszystkie meble możemy dopasować do indywidualnych upodobań dzięki zastosowaniu szerokiego wachlarza tapicerek o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce. Ekskluzywny charakter produkowanych przez nas wezgłowi, łóżek osiągamy dzięki nowoczesnym formom, wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

 

 

Łóżko to najważniejszy element każdej sypialni, kupując meble do sypialni warto wybrać łóżko, które spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Zapewnia wygodę, relaks i zdrowie.

Łóżka sypialniane z naszej kolekcji doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza a pikowane wezgłowia zapewnią ciszę tłumiąc odgłosy z sąsiednich pomieszczeń.

 

Ściana tapicerowana prezentuje się naprawdę oryginalnie. Podkreśla styl wnętrza, dodaje mu elegancji i nieszablonowego wyrazu. To uniwersalna dekoracja ponieważ harmonizuje z każdą koncepcją, aranżacją, zaczynając od klasyki, a kończąc na modernizmie. Akustyczne czary, wizualne aspekty jakim jest ściana tapicerowana jest swoistym novum w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Tapicerka dostała awans. Z kanap, puf i foteli powędrowała na ściany.

Jednak decyzja o jej wyborze niesie ze sobą dodatkowe korzyści, bardziej praktyczne.

Cienkie ściany niejednej osobie spędzają sen z powiek. Słysząc nocne sąsiadów rozmowy, na własnej skórze możemy przekonać się, że efekt „being there” jest naprawdę możliwy. Ale jeśli nie chcemy, aby docierały do nas głosy zza ścian, wygłuszmy je.

 

Doświadczenie oraz możliwości techniczne pozwalają nam sprostać wymaganiom Klientów stawiających wysoko poprzeczkę. A do takich należą nasi Klienci. Zdobywamy ich oryginalnym pomysłem, nienaganną jakością oraz terminowym wykonaniem zlecenia.

 

Mamy nadzieję, że te informacje pozwolą na trafną ocenę naszych możliwości i zaowocują nawiązaniem współpracy.